A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Зміївський центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області
Кожен освітянин Зміївщини – справжня зірка,
допомагаємо зростати та сяяти яскравіше з кожним днем!

Новини

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в літній період

Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом розвитку освіти та Асоціацією працівників дошкільної освіти України розроблено «Методичні рекомендації організації роботи закладів дошкільної освіти у літній період».

11:34 24.06.2022

Освітній марафон практик «Реалізація варіативного модулю “Дитяча легка атлетика” на уроках фізичної культури»

28 червня 2022 року в режимі онлайн відбудеться освітній марафон практик «Реалізація варіативного модулю “Дитяча легка атлетика” на уроках фізичної культури».

11:33 24.06.2022

Вебсемінар «Впровадження та навчально-методичне забезпечення інтегрованого курсу «Природничі науки, 5-6 класи» у 2022/2023 н.р.»

22.06.2022 КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" відкрито доступ до матеріалів вебсемінару «Впровадження та навчально-методичне забезпечення інтегрованого курсу «Природничі науки, 5-6 класи» у 2022/2023 навчальному році». Захід проводиться в асинхронному режимі. Матеріали будуть доступні до 22 липня 2022 року. Запрошуємо взяти участь учителів предметів природничої освітньої галузі закладів ЗСО області та всіх охочих.

12:20 22.06.2022

Науково-практичний семінар «Нові вектори освітнього напряму «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

22 червня 2022 року КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" відкрито доступ до матеріалів науково-практичного семінару «Нові вектори освітнього напряму «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» у межах Школи педагогічної майстерності вихователів, вихователів-методистів ЗДО «Розвиток професійної компетентності вихователів закладів дошкільної освіти в умовах упровадження нової редакції Базового компонента» за темою. Захід проводиться в асинхронному режимі.

12:18 22.06.2022

ПРОЄКТ КРИЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ЇХНІХ СІМЕЙ

Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров'я, Міністерство соціальної політики, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Львівський центр реабілітації «Джерело» започаткували проєкт екстреного реагування на потреби дітей із труднощами розвитку або з інвалідністю. Зокрема йдеться про внутрішньо переміщених дітей та дітей, стан яких погіршився внаслідок воєнних дій на території України.

12:17 22.06.2022

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень