A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальна установа "Зміївський центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області
Кожен освітянин Зміївщини – справжня зірка,
допомагаємо зростати та сяяти яскравіше з кожним днем!

Новини

День захисту дітей 2021

Працівники Центру взяли участь у святі до Дня захисту дітей, що відбулося 09 червня 2021 року в місті Зміїв. Презентації закладів освіти на ньому представили 10 шкіл Зміївської міської ради. 

13:45 10.06.2021

Навчаємося протягом життя

09 червня директор і консультанти Центру взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції « Освітній процес у закладах дошкільної освіти: сутність та інноваційний потенціал» за підтримки підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій та у нараді-семінарі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»  (спільно з Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрацією) за темою «Аналіз роботи закладів дошкільної освіти у 2020/2021 н.р., завдання на літній оздоровчий період та на 2021/2022 н.р.».

11:49 10.06.2021

Школа новопризначеного директора та консультанта ЦПРПП

8 червня 2021 року директор та консультанти Центру взяли участь в черговому online-занятті Школи новопризначеного директора та консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників за темою «Інформаційні технології в управлінській діяльності», що було проведено Центром організаційно-методичної роботи з керівними кадрами спільно з Центром медіа та інформаційних технологій КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

15:59 08.06.2021

Семінар «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід»

8 червня  2021 року дві команди педагогічних працівників (КЗ «Чемужівська ЗОШ І-ІІІ ст.», КЗ «Зміївська гімназія № 1  «Сузір'я»») разом з психологом Центру взяли учать у семінарі «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід», що відбувся онлайн на платформі Googlе Meet  і був проведений Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Кафедрою виховання й розвитку особистості, за участі Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї».

13:52 08.06.2021

Кабінет – сучасне освітнє середовище формування ключових компетентностей здобувачів освіти

31 травня 2021 року чителі основ здоров’я Зміївської міської ради та психолог Центру взяли участь у вебінарі КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" на тему: «Кабінет – сучасне освітнє середовище формування ключових компетентностей здобувачів освіти», що проведений в рамках програми коучинг–консалтингу «Методичні засади професійного розвитку вчителя основ здоров’я».

17:06 31.05.2021

Вебінар з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»

27 травня 2021 року директор Центру Світлана Пархоменко і консультант Оксана Макаренко взяли участь у вебінар «Про організацію підвищення кваліфікації вчителів за рахунок субвенції (на виконання постанови КМУ від 17 травня 2021 р. №476)», що був проведений КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Про зміни в планах проведення курсів підвищення кваліфікації та про перспективне планування щодо навчання педагогічних працівників доповіли ректор Академії Любов Покроєва та завідувач навчального відділу Тетяна Папернова.

16:12 27.05.2021

Участь у "Днях парламенту в регіонах"

27 травня 2021 року директор Центру Світлана Пархоменко взяла участь в онлайн-тренінгу "Парламентська громадянська просвіта", що проводиться Апаратом Верховної Ради України за підтримки Програми USAID РАДА в межах моделювання "Днів парламенту в регіонах".

16:06 27.05.2021

Нарада керівників закладів освіти

27 травня 2021 року відбулася нарада керівників закладів освіти Зміївської міської ради за участю заступника Зміївського міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Тетяни Тімофєєвої, начальника відділу освіти Юлії Алексєєвої та директора Центру Світлани Пархоменко.

15:25 27.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень