A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Зміївський центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області
Кожен освітянин Зміївщини – справжня зірка,
допомагаємо зростати та сяяти яскравіше з кожним днем!

Атестація 2023

Наказ МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ від 09 вересня 2022 року № 805 "Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників"

Постанова Кабінета Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800 "Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників (із змінами)

Наказ відділу освіти Зміївської міської ради  "Про атестацію педагогічних працівників Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області в  2023/2024 навчальному році"

Інформаційне повідомлення

09 жовтня 2023 року відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області. 

Під час засідання складено та затверджено:

Педагогічні працівники, які атестуються, мають можливість подати до атестаційної комісії документи, що, на їх думку, свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення до 17 жовтня 2023 року. Адреса електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів (у разі подання в електронній формі) - ak2zmiiv@ukr.net. Електронний варіант документів (кожен документ в окремому файлі) надсилається на адресу електронної пошти з підтвердженням про отримання.

У випадку відсутності педагогічного працівника, який підлягає черговій атестації у списку, він має право подати заяву на включення до списків педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації не пізніше 20 грудня 2023 року.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень