A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Зміївський центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області
Кожен освітянин Зміївщини – справжня зірка,
допомагаємо зростати та сяяти яскравіше з кожним днем!

Форма для запитань до психолога нижче

Форма для запитань до психолога

Я ХОЧУ ОТРИМАТИ ПСИХОСОЦІАЛЬНУ ПІДТРИМКУ ВІД ТИХ, ХТО МЕНЕ НЕ ЗНАЄ!

Нам дуже складно говорити про свої проблеми з людьми, які нас знають, які отримували підтримку від нас, які говорять про нас, що ми сильні особистості. Ми часто допомагаємо людям з останніх сил, бо наша репутація  сильної впевненої в собі людини, дуже імпонує нам. Ми не можемо навіть припустити, що нам потрібна допомога, а якщо вже і маємо такі думки, гонимо їх від себе, втомлено крокуючи по життю сильної особистості.

11:23 19.01.2024

ДЕ БРАТИ РЕСУРС?

В педагогічному середовищі це завжди було питання номер один! Чому? Тому що педагоги націлені виключно «давати»  - знання, виховання, підтримку... Раніше роль педагога була жертовною, тобто робота завжди на першому місці, зарплатня не важлива, важлива місія! Зараз прийшов інший час, багато корисної інформації, починаючи з елементарного закону «брати=давати», який говорить про те, що коли ви віддали, маєте получити щось натомість, і це є балансом, основою для профілактики перевтоми.

15:10 18.01.2024

Ще один "Крок до себе"

21 травня 2021 року психологом Зміївського центру професійного розвитку педагогічних працівників на платформі ZOOM, був проведений вебінар-тренінг для педагогічних працівників.  Вебінар «Крок до себе» проводиться циклічно в рамках програми по профілактиці  професійного вигорання.

13:30 21.05.2021

21 квітня 2021 року проведений вебінар-тренінг «Крок до себе»

21 квітня 2021 року психологом Зміївського центру професійного розвитку педагогічних працівників на платформі ZOOM, був проведений вебінар-тренінг для педагогічних працівників. На вебінарі з темою  «Крок до себе» педагоги намагалися знайти порозуміння з собою, зробити крок до пізнання себе. За 2,5 години учасники розглянули основи балансу в житті, працювали с метафоричними картами та елементами арт-терапії.

12:33 21.04.2021

Проведено майстер-клас «Ефективна взаємодія під час дистанційного навчання» для тренерів КЗ «Зміївська дитячо-юнацька спортивна школа»

31 березня Центром проведено майстер-клас «Ефективна взаємодія під час дистанційного навчання» для тренерів КЗ «Зміївська дитячо-юнацька спортивна школа». У заході взяли участь 14 осіб.

11:46 31.03.2021

24 березня в КЗ «Зміївська гімназія № 1 «Сузір'я»» пройшов тренінг «Крок до себе»

24 березня 2021 року психологом Зміївського центру професійного розвитку педагогічних працівників на базі «Зміївська гімназія № 1 «Сузір'я»» був проведений тренінг «Крок до себе» для вчителів та вихователів установи.

11:42 24.03.2021

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень