A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Зміївський центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області
Кожен освітянин Зміївщини – справжня зірка,
допомагаємо зростати та сяяти яскравіше з кожним днем!

Новини

Вітаємо з ювілеєм!

Вітаємо ювіляра  цього тижня соціального педагога Чемужівського ліцею Мининник Тетяну Михайлівну!

08:40 21.02.2024

Вчителі української мови та літератури намітили план дій по подоланню навчальних втрат

20 лютого 2024 року проведено  вебінар для   вчителів української мови та літератури за темою "Навчальні втрати та подолання прогалин у навчанні: план дій для вчителя української мови та літератури". 

17:18 20.02.2024

Громадське обговорення проєкту Порядку надання професійної підтримки та допомоги педагогам (здійснення супервізії) у загальній середній освіті

Міністерство освіти і науки України запрошує освітян до громадського обговорення проєкту Порядку надання професійної підтримки та допомоги педагогам (здійснення супервізії) у загальній середній освіті. Документ розробили Директорат шкільної освіти й спеціально створена робоча група (згідно з наказом МОН №9 від 5 січня 2024 року).

15:32 20.02.2024

Діяльнісний підхід – спосіб реалізації ідей та змісту Нової української школи

Вчителі предметів мистецької освітньої галузі зустрілися онлайн 19 лютого 2024,  щоб обговорити актуальні питання: про діяльнісний підхід в освіті та як залишатись в ресурсі під час війни. Спікерами вебінару стали Поліщук Світлана Павлівна, КЗ «Першотравневий ліцей» та Бондар Ліна Миколаївна, КЗ «Зідьківський ліцей ім. Г.І.Ковтуна». Учасники вебінару виконали інтерактивні вправи за допомогою різноманітних платформ і сервісів для дистанційного навчання, визначили свій рівень стресостійкості та ознайомились із Всеукраїнською програмою ментального здоров`я за ініціативи Олени Зеленської "Ти як?"

16:44 19.02.2024

23 лютого стартує пролонгований курс «Впроваджуємо соціально-емоційне і етичне навчання (СЕЕН)»

Для кого це курс? Для педагогів, які вважають, що емоційний інтелект та м’які навички важлива складова розвитку особистості. Педагогів, які розуміють, що усвідомленість, співпереживання, залученість у процес додають людині стійкості, ефективності, розуміння своїх та чужих емоцій тобто втілюють в життя прагнення до Щастя. Педагогів, які прагнуть до нового, до креативних рішень, до створення безпечно освітнього середовища. 

14:16 19.02.2024

Стартував курс «Кординація та розвиток учнівського самоврядування»

16 лютого 2024 року відбулось перше засідання пролонгованого курсу для заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів «Кординація та розвиток учнівського самоврядування». Саме цей курс дасть  можливість ознайомитися з особливостями роботи учнівського самоврядування, розробити та впорядкувати   власні матеріали для роботи як кураторів учнівського самоврядування.

15:31 16.02.2024

Відчувати в житті баланс - казка чи реальність?

15 лютого був проведений практичний вебінар "Відчувати в житті баланс - казка чи реальність". На ньому психолог Центру Надія Хечоян розповіла для педагогічних працівників про потреби, ресурси, стресостійкість, важливість попередження перевтоми. 

10:00 16.02.2024

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень