A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Зміївський центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області
Кожен освітянин Зміївщини – справжня зірка,
допомагаємо зростати та сяяти яскравіше з кожним днем!

Новини

Коли Стамбульська конвенція буде повністю застосована в Україні, що це означатиме для жінок і дівчат?

Жінки користуються рівними правами з чоловіками як за законом, так і на практиці. Потреби та безпека постраждалих стоять на першому місці в політиці та законах. Нагадаємо, що Україна ратифікувала Стамбульську конвенцію 18 липня 2022 року. Метою конвенції є припинення насильства щодо жінок і дівчат. Ратифікувавши її, Україна погодилася повною мірою розв’язати цю проблему за допомогою комплексних стратегій і законів. Стамбульська конвенція застосовується в мирний час і під час війни.

13:15 02.12.2022

Фахова колекція

Шановні освітяни! Бажаєте зробити уроки більш цікавими та різноманітними? Познайомтеся з досвідом роботи вчительки математики Наталії Венгрин з Нововолинського ліцею №7.

16:51 01.12.2022

Скринька ідей для вчителя

До уваги шкільних бібліотекарів. Створено безкоштовний додаток "Бібліотека для всіх", який працює без інтернету і містить книжки українською мовою.

17:31 30.11.2022

Вебконсультація «Діагностувальні роботи для учнів початкових класів: методичні підходи до розробки»

29 листопада 2022 року КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" відкрито доступ до матеріалів вебконсультації за темою «Діагностувальні роботи для учнів початкових класів: методичні підходи до розробки».

11:56 29.11.2022

Творча лабораторія НУШ

Цікава математика: таблиця множення чисел 2–9 Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам та вчителям початкових класів програму, яка допоможе дитині в невимушеній формі повторити множення чисел 2–5 і вивчити таблицю множення чисел 6–9.

08:28 29.11.2022

Увага! Шановні вчителі, працюємо для Вас в зручному форматі!

Шановні освітяни! Враховуючи реалії сьогодення, які ускладнюють організацію освітнього процесу, заходи Центру  будуть проводитися в асинхронному форматі . Засідання творчої групи вчителів НУШ, яке планувалося на 24.11.2022, буде перенесено (а за неможливості провести онлайн - надано доступ до матеріалів).

16:10 28.11.2022

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ВІД ПЛАТФОРМИ «LABSTER»

25 листопада 2022 року Міністерство освіти і науки України та «Labster» – провідна платформа для віртуальних лабораторій та інтерактивної науки, оголосили про співпрацю.

14:02 28.11.2022

Всеукраїнський інноваційний освітній проєкт за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для ЗЗСО в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти»

Інформуємо, що ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» продовжується проведення навчальних заходів (вебінари, тренінги, майстер-класи тощо) всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти», з метою професійного розвитку керівників ЗЗСО, керівників територіальних методичних об’єднань, учителів закладів загальної середньої освіти, які викладають у 5-9-х класах,

13:47 28.11.2022

Вебконсультація «Особливості навчання фізики на сучасному етапі освіти, використання STEM-технологій»

28.11.2022 КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" відкрито доступ до матеріалів вебконсультації «Особливості навчання фізики на сучасному етапі освіти, використання STEM-технологій». Захід проводиться в межах ХАБу «Якісна освіта» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини – 2030».

13:44 28.11.2022

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень