A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Зміївський центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області
Кожен освітянин Зміївщини – справжня зірка,
допомагаємо зростати та сяяти яскравіше з кожним днем!

Новини

Педагогічна майстерня «Географічна освіта НУШ. Планування освітньої діяльності на уроках географії у 6 класі на основі академічної свободи у виборі форм та методів навчання»

27.03.2023 КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" буде проведено науково-практичний семінар за темою «Географічна освіта за новим Державним стандартом базової середньої освіти. Оновлення навчально-методичного забезпечення змісту шкільної географії. Основи планування освітньої діяльності» в межах педагогічної майстерні «Географічна освіта НУШ. Планування освітньої діяльності на уроках географії у 6 класі на основі академічної свободи у виборі форм та методів навчання» (у форматі ZOOM-конференції). Для участі запрошуються вчителі географії закладів загальної середньої освіти – учасники педагогічної майстерні. 

14:48 24.03.2023

Вивчаємо фаховий погляд на питання розвитку освіти

23 березня 2023 року директор Центру Світлана Пархоменко взяла участь в вебінарі на тему: «Шкільна освіта в громадах в умовах війни та у післявоєнний період», що проведено шведсько-українським проєктом «Підтримка децентралізації в Україні» (SALAR International).

19:35 23.03.2023

Вітаємо ювілярів цього тижня!

Вітаємо ювіляра цього тижня вчителя початкових класів Зміївського ліцею № 1 Мандрику Віталіну Володимирівну!

08:27 23.03.2023

Вебконсультація «Організація інклюзивного навчання»

Пропонуємо знайомитися з матеріалами вебконсультації за темою: «Організація інклюзивного навчання» яка стане в нагоді педагогам, що викладають в інклюзивних класах або тим, хто планує працювати з дітьми з ООП в наступному навчальному році. Вебконсультація підготована Центром разом з комунальною установою «Зміївський інклюзивно-ресурсний центр».

08:16 23.03.2023

Навчаємося протягом життя

21 березня директор Центру Світлана Пархоменко взяла участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі "Цифрова компетентність вчителя нової української школи : 2023» (Пошук рішень в період війни)", що було проведено Інститутом цифровізації освіти НАПН України.

16:31 21.03.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень