Стежкою до літа - день без соцмереж
Три з половиною години – стільки у середньому проводить людина у соцмережах і месенджерах на день. Соцмережі, з одного боку, можуть покращувати настрій, полегшують спілкування з іншими, але водночас посилюють відчуття самотності та збільшують тривожність.
Скролінг стрічки новин – це швидкий і зручний спосіб сховатися від тривоги, дискомфорту в житті, від неприємних новин чи роботи, яку потрібно зробити. Соцмережі – це легкодоступний, цікавий простір для людини, де можна розслабитися й отримати певну “дозу задоволення”. Там ми просто зараз можемо розв'язати певні емоційні проблеми, висловити своє обурення стосовно будь-чого: погоди, неякісних послуг чи політичних проблем. Це дозволяє випустити негатив, що накопичується всередині. Інколи це спрацьовує, але з кожним днем все більше затягує…
Якщо важко одразу відмовитися від соцмереж на цілий день, то вже завтра почніть з першого кроку - починати й закінчувати день без Інтернету. Наприклад, годину після пробудження та 2 години до сну не вмикайте гаджети. Або обмежте кількість часу, які проводите в соцмережах, встановивши чіткий ліміт часу - не більше години на день.
За цим посиланням Ви можете переглянути, які висновки та результати можна отримати, відмовившись від “цифрового допінгу” хоча б на 14 днів. https://nubip.edu.ua/node/77305
Вчені радять: в не поспішайте робити пости нового та цікавого в режимі реального часу. Зробили красиве фото, бажаєте поділитись - зробіть це трохи пізніше. Краще побудьте у моменті, проживаючи його, не відволікайтесь на соціальні мережі. Це дозволить Вам отримати більше позитивних емоцій! «Харчуйтесь» реальністю, а не похвалою чи схваленням, яке можна отримати в соцмережах!
Цінуйте свій час - Ви того варті!