A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Зміївський центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області
Кожен освітянин Зміївщини – справжня зірка,
допомагаємо зростати та сяяти яскравіше з кожним днем!

Можливості для підвищення кваліфікації вчителям предмету "Захист України"

Дата: 04.12.2023 09:59
Кількість переглядів: 131

Організація освітнього процесу на уроках з навчального предмета «Захист України» у закладах загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році здійснюватиметься відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про військовий обов’язок І військову службу», Закону України «Про національну безпеку України», Стратегії воєнної безпеки України, від 25.03.2021 № 121/2021, Стратегії національно-патріотичного виховання від 18.05.2019 № 286/2019, Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти від 23.11.2011 № 1392, Положення про допризовну підготовку від 30.11.2000 № 1770, Закону України «Про основи національного спротиву» № 1702-IX від 01.01.2022 зі змінами від 03.05.2022 та інших нормативних документів.

Конституція України визначає захист Вітчизни обов’язком громадян України, найважливішою функцією держави. Безпека людини, її життя і здоров’я визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Як визначено в Конституції України (ст. 17, 65) – захист суверенітету і територіальної цілісності України є найважливішими функціями держави, справою всього українського народу.

Метою навчального предмета «Захист України» є формування у здобувачів освіти життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту України та дій в умовах надзвичайних ситуацій, а також оборонної свідомості, готовності до національного спротиву, розуміння суспільної значущості військової служби, мотивації до набуття необхідних компетентностей у сфері безпеки і оборони.

Істотного значення набуває рівень відповідної підготовки вчителів, які б могли якісно викладати предмет з урахуванням певних особливостей. Відповідно до сучасних вимог щодо розвитку професійних компетенцій та для оволодіння базовими маніпуляціями і обов’язковими уміннями навчання надання домедичної допомоги вчителям необхідно пройти відповідні курси.

Безкоштовні: Перша домедична допомога від Рrometheus 

З оплатою :

«Захист України» як складова національно-патріотичного виховання у закладах освіти"

Всеукраїнська наукова онлайн-конференція Піфагор – швидке та якісне підвищення кваліфікації 

Освітня платформа для вчителів РУХ 

Єдина Атестаційна Система. Розвиток цифрової компетентності педагога 

Онлайнові курси підвищення кваліфікації вчителів від «ІППО» 

Фото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень