Відкрито реєстрацію на участь у пілоті «Гроші ходять за вчителем»
Створення користувацького профілю на платформі «Вектор — перший крок для педагогів та суб'єктів підвищення кваліфікації. Коли особисті кабінети стануть доступними - на електронну пошту, вказану при створенні користувацького профілю, прийде інформація про можливість зайти в свій кабінет, де учасники зможуть додати свої дані та подати заявку на участь у пілоті.
До пілоту можуть долучитися директори, заступники директорів і вчителі, які працюють у 7–9 класах НУШ та 10 пілотних класах старшої профільної школи у 2026–2027 навчальному році.
Наступні кроки на платформі для педагогічних працівників: створення кабінету, проходження верифікації, підтвердження даних від закладу освіти, подання заявки, отримання віртуальних коштів на навчання та/або супервізію.
Реєструйтеся на https://vector.uied.gov.ua/uk/
Джерело: https://mon.gov.ua
